Ubytování Velikonoční Ostrovy

Ubytování Velikonoční Ostrovy

Podívejte se na volné termíny zájezdů na Velikonoční ostrovy. Jako zemi vyberte Velikonoční ostrovy. Lokalitu můžete ponechat prázdnou - ukáží se vám všechny letoviska a vy je poté můžete mezi sebou porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Velikonoční o.   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Hotel Hanga Roa

Luxusní hotel, který se nachází jen pár minut jízdy od letiště v úžasné přírodní scenérii. Na pokoji nabízí barevnou TV, minibar, telefon, terasu a soukromé lázně

cena za noc: 280$

Hotel Altiplanico

Hotel s ubytováním zaměřeným na luxusní klientelu. Polovina ubytovacíh kapacit je ve stylu staré lodi, druhá polovina je laděna do místní kultury. Nabízí luxusní gurmánskou restauraci a překrásný výhled na moře.

cena za noc: 315$

Hotel Taha Tai

Nejčastěji doporučované ubytování. Poskytuje klimatizaci, minibar, barevnou TV, CD přehrávač, telefon, internetové služby, pokojovou službu a prostornou restauraci.

cena za noc: 154$

Hotel Iorana

Rodinný hotel s osmnáctiletou tradicí nabízející svým klientům zájezdy do okolí. Každý pokoj má vlastní koupelnu, telefon, televizi a výhled na moře.

cena za noc: 165$

Hotel Otai

Komfortní pokoje s plně vybavenými koupelnami. V přízemí se nachází restaurace zaměřená na polyníské speciality a útulný bar.

cena za noc: 83$

Hotel Manutara

Oproti ostatním hotelům se odlišuje vlastním plaveckým bazénem, krásnými tropickými zahradami a veškerým servisem.

cena za noc: 115$

Hotel Taura

Malý útulný hotel, který svým navštěvníkům nabízí banku, turistické centrum, trh řemesel, hospodu, internetovou kavárnu a restauraci.

cena za noc: 145$

Hotel Manavai

Menší hotel starající se o dopravu klientů z a na letiště. Poskytuje pokojové služby, vnitřní bar s terasou, bazén, prádelnu, obchod se suvenýry, obývací pokoj s televizí a videem, hry pro děti, národní a mezinárodní telefon a fax.

cena za noc: 84$

Hotel Chez Maria Gorreti

levné ubytování, které ve své ceně zahrnuje poplatky za hotelové služby a snídani.

cena za noc: 89$

Hotel Martin y Anita

Nachází se v krásném domě blízko centra, nabízí opravu mezi letištěm a hotelem, pronájem aut a kol, výlety s průvodcem po ostrově a mnoho dalších služeb.

cena za noc: 80$

Hotel Chez Cecilia

Nachází se v blízkosti centra, jednoho z nejpozoruhodnějších archeologických lokalit. Obklope je nádhernou přírodní scenérií, která poskytuje svým hostům soukromí a relaxaci.

cena za noc: 51$

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2023