Atrakce Velikonoční Ostrovy

Atrakce Velikonoční Ostrovy

Podívejte se na volné termíny zájezdů na Velikonoční ostrovy. Jako zemi vyberte Velikonoční ostrovy. Lokalitu můžete ponechat prázdnou - ukáží se vám všechny letoviska a vy je poté můžete mezi sebou porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Velikonoční o.   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Velikonoční ostrov nabízí spoustu atrakcí, které by mohl neinformovaný návštěvník přehlédnout. Pokud navštívíte tuto destinaci, určitě si nenechejte ujít následující zážitky.

Moře a zábava

Mezi velmi oblíbené patří lov tuňáků na moři. Pokud se rozhodnete pro potápění, můžete vidět až 140 druhů ryb a občas lze narazit dokonce i na žraloka.

Sochy Moai

Naprosto úchvatné sochy postav, které jsou pro Velikonoční ostrov tolik typické. Pokud nemáte mnoho času na zkoumání místních památek, tak si určitě udělejte alespoň chvíli na oblast Ahu Tongariki. Nachází se zde největší uskupení soch Moai.

Vyhaslá sopka

Malebná vesnice Orongo nabízí nádhernou atrakci. Jedná se o vyhaslou sopku. Výlet může být i několik dnů dlouhý, případně lze postavit celý pobyt na Velikonočním ostrově jen na poznávání okolí sopky.

Dos Ventanas – dvě okna

Dos Ventanas patří mezi jednu z nejnavštěvovanějších atrakcí. Jedná se o jeskyni, která začíná nenapádným vchodem v zemi. Bez pomoci místního obyvatele je vstup téměř k nenalezení. K dalšímu postupu jeskyní je potřeba baterka a spousta potu. Výsledek je ovšem úchvatný – jeskyně končí dvěma oknama umístěnými více než padesát metrů nad mořem a nádherným výhledem.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024